
Κουβέρτα Fleece Μονή (160x220) Silk Fashion Lilac
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×33 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις μονή από την εταιρεία Silk Fashion σε γκρι χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 50% βαμβάκι και 50% πολυεστέρα βάρους 280gsm που την καθιστά ιδιαίτερα απαλή. Κατάλληλη για χρήση τους φθινοπωρινούς μήνες ή σαν ένα έξτρα σκέπασμα κατά τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 33 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Fleece |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι, λουλούδια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα




Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Καπιτονέ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
15×15 εκ, fleece
Σε απόθεμα
30×30 εκ, fleece
Σε απόθεμα


Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καπιτονέ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα