
Πύργος Ισορροπίας Animals Orange Tree Toys (FSC®)
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απαλή κούκλα με κόκκινες-σομόν αποχρώσεις στα ρούχα από την εταιρεία Lilliputiens. Είναι κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα με πιστοποίηση GRS. Διεγείρει τη φαντασία και τις κινητικές δεξιότητες του παιδιού σας. Έρχεται μέσα σε ένα ποιοτικό κουτί, καθιστώντας το μια πολύ ωραία ιδέα για δώρο!
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Κόκκινο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Lilliputiens |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για αγόρια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για κορίτσια, κούκλες, ξύλο

Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια


Λούτρινα αρκουδάκια, ξύλο, ύφασμα
Παράδοση δωρεάν
Για κορίτσια


Για αγόρια, πλαστικό


Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, κούκλες, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια

Κιτ κατασκευής, ξύλο, πλαστικό

Για αγόρια, ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια

Για κορίτσια

Για κορίτσια


Για κορίτσια, κούκλες, πλαστικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα