
Παπλωματοθήκη Μονή (160x240) Dimcol Sweet Dreams 551 Sky Blue
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνια μονά σετ με γαλάζιο φόντο, κίτρινες-γκρι-λευκές λεπτομέρειες και σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Dimcol. Η ποιότητά τους είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που τα καθιστά απαλά και ανθεκτικά. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία κουτί. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα



38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
52×52 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
52×40 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα