
Tεχνητό φυτό σε γλάστρα Atmosphera - 45cm
Σε γλάστρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμαστό διακοσμητικό τεχνητό φυτό. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε πράσινο χρώμα με μεταλλικό σύρμα εσωτερικά για να μπορείτε να του δώσετε το σχήμα που επιθυμείτε. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Αναρριχητικά |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 0.07 cm |
| Depth | 0.37 cm |
| Height | 0.07 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε γλάστρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Αναρριχητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Αναρριχητικό
Σε γλάστρα, τεχνητά δέντρα

Σε γλάστρα, τεχνητοί κάκτοι
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητά δέντρα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΣε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Σε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Τεχνητά δέντρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μπουκέτα
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Σε απόθεμαΜπουκέτα
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητοί κάκτοι
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΣε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Σε απόθεμα
Τεχνητά τριαντάφυλλα, μπουκέτα
Σε απόθεμα
Τεχνητά τριαντάφυλλα
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΣε γλάστρα, τεχνητά δέντρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα