
Κουβερλί King Size (240x260) 2 Όψεων Whitegg L076-1
240×260 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×48 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί μονό διπλής όψης με καπιτονέ ανάγλυφο σχέδιο σε βεραμάν χρώμα με λευκές-τυρκουάζ λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 100% polyester και εσωτερικά διαθέτει λεπτή πολυεστερική βάτα. Η μία πλευρά έχει σχέδιο και η άλλη είναι μονόχρωμη βεραμάν.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 48 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν,Λευκό,Τυρκουάζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

240×260 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

160×220 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, μονό κρεβάτι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

48×48 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
36×27 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


220×240 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
220×240 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
240×260 εκ, διπλό κρεβάτι

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


160×220 εκ, μονό κρεβάτι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα