
Σποτ Δίφωτο Aca Divino RA3632SBK Black
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ με ράγα της εταιρείας Eurolamp σε μίνιμαλ στυλ, κατάλληλο για εσωτερικό χώρο. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο και οροφή. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε μαύρο χρώμα. Έχει περιστρεφόμενες κεφαλές, ώστε να ρυθμίσετε την κλίση του φωτισμού όπως επιθυμείτε. Τύπος ντουί: 3xGU10 και θέση για 3 λαμπτήρες Led έως 10W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 220-240Volt. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, εσοχή, 230V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, 230V
Σε απόθεμα






Χρώμιο
Σε απόθεμα
Εσοχή
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα