
Φωτιστικό Επίτοιχο Eglo 44003 TOOTHILL Μαύρο Ματ (Black Mat)
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Eurolamp σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από χαλκό σε χρυσό χρώμα με 1 γυάλινο γκρι καπέλο με διάμετρο 10εκ. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέσεις για 1 λαμπτήρα Led έως 10W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται). Τάση: 220Volt. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 81 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Γκρι |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα




LED, γυαλί
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα






Γυαλί
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα