
Απλίκα Τοίχου Viokef Sarra Grey 4290201
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Eurolamp σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε λευκό χρώμα. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 5Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 375Lm. Τάση: 220Volt. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 21 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο



LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, 230V
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μέταλο, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μέταλο, μοντέρνο, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα