
Σποτ Μονόφωτο Aca Faltso MK151S16G Cement
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ οροφής της εταιρείας Eurolamp σε μίνιμαλ στυλ, κατάλληλο για εσωτερικό χώρο. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο και πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει σπαστή κεφαλή ώστε να ρυθμίζετε την κλίση του φωτισμού όπως επιθυμείτε. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 7W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Εγγύηση 2 χρόνια.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Width | 6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Χρώμιο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, εσοχή
Σε απόθεμα
12V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, 230V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Χρώμιο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα