
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΗλιακό φανάρι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό στην απόχρωση της τερακότας. Διαθέτει λαβή για να το κρεμάσετε αν επιθυμείτε. Έχει 1 λάμπα led με θερμό λευκό φως που τροφοδοτείται από 1 μπαταρία AA. Κατά τη διάρκεια της ημέρας, η ηλιακή ενέργεια επαναφορτίζει την εσωτερική μπαταρία μέσω του ενσωματωμένου πάνελ και το βράδυ ανάβει αυτόματα για 6 ώρες. Το μοντέρνο στυλ του θα διακοσμήσει και θα φωτίσει τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας.
| Tύπος | LED |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.48 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
