
Παιδική Πετσέτα Θαλάσσης (75x145) Whitegg S059-11
34×24 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×24 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική πετσέτα θαλάσσης ροζ χρώμα, με γαλάζιες-μωβ λεπτομέρειες και τυπωτό σχέδιο μονόκερου από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 80% βαμβάκι και 20% microfiber. Η μία πλευρά της είναι πετσετέ που την καθιστά ανθεκτική ενώ η άλλη πλευρά είναι βελουτέ που προσφέρει απαλότητα. Είναι ιδιαίτερα πρακτική λύση για την παραλία, καθώς στεγνώνει γρήγορα και μεταφέρεται εύκολα μέσα στην τσάντα.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 24 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 24 cm, 24 cm, 24 cm, 24 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

34×24 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×24 εκ
Σε απόθεμα
50×90 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×90 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

34×24 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ



70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα