
Μαξιλάρι Σώματος Πολλαπλών Χρήσεων La Luna Half Side Support
Πολυεστέρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πολυλειτουργικό μαξιλάρι σε γκρι σκούρο χρώμα, με μαύρες λεπτομέρειες από την εταιρεία Minene. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι και είναι ιδανικό για να σας συντροφεύει σε διάφορες δραστηριότητες καθημερινά. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί, πάντα για το λίκνο ακόμα και σαν προστατευτικό αφού μπορείτε να το βάλετε γύρω από το μωρό σας ενώ κοιμάται στο κρεβάτι σας. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε και τα επόμενα χρόνια της ζωής του παιδιού σας ως σφήνα στο πλάι ή στο κεφαλάρι του κρεβατιού, ανάμεσα στο κρεβάτι και στον τοίχο αλλά και σαν παιχνίδι, αφού τα προεξέχοντα αυτάκια που διαθέτει θα γίνουν το αγαπημένο του παιχνίδι εξερεύνησης, καθώς θα βλέπετε συχνά το μωρό σας να τα περιεργάζεται, να τα τραβά, να τα δαγκώνει. Θα το χρησιμοποιείτε καθημερινά και εσείς και το παιδί σας ενώ θα σας συντροφεύσει για αρκετά χρόνια.
| Σχήμα | Κύλινδρος, Σφήνα |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 53 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Minene |

Πολυεστέρα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα