
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Telma Grey 1624462
40×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 41×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα εσωτερικού χώρου σε λευκό χρώμα με πράσινες λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με ενσωματωμένα τρουκς διαμέτρου 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει να περάσει στον χώρο πολύ φως.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 41 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile, σε ράγα, ίσιος

140×27 εκ, voile, ίσιος
Σε απόθεμα


42×26 εκ
Σε απόθεμα

41×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα

26×42 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα


140×26 εκ, voile, ίσιος
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα

46×27 εκ
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
38×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου



Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα