
Σκαλοσκαμπό Με 3 Σκαλιά Estia Neo Black 04-14711
10×110 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×83 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκάλα 2 θέσεων από την εταιρεία Estia. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα με φινίρισμα πούδρας και αντιολισθητικά μέρη για επιπλέον ασφάλεια. Ιδανική για να φτάνετε σε ψηλά ράφια και ντουλάπια. Είναι πτυσσόμενη ενώ χάρη στο μέγεθός της αποθηκεύεται εύκολα. Μέγιστο βάρος αντοχής:150kg
| Πλάτος: | 83 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 10 εκ |
| Width | 83 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 4.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

10×110 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα









Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα













Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα