
Χαλί All Season (160x230) Βιοκαρπέτ Plumeria 5222-01
160×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 4 εποχών 80x150 από την σειρά Plumeria της εταιρείας Βιοκαρπέτ. Η βάση είναι σε μπεζ απόχρωση με λεπτομέρειες στο χρώμα της τερακότας και μπλε ενώ φέρει έθνικ σχέδιο. Πρόκειται για εξαιρετικό σταμπωτό χαλί με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, προσφέροντας boho αισθητική. Είναι ιδανικό για όλες τις εποχές και θα στολίσει το χώρο σας καθόλη τη διάρκεια του έτους. Είναι κατασκευασμένο από ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 37% βαμβάκι, 10% βισκόζη και 53% chenille polyester. Το βάρος του χαλιού είναι 1.300gsm. Διαθέτει υφαντό chenille υπόστρωμα με αντιολισθητικές ιδιότητες. Επειδή περιέχει και βαμβακερά νήματα, μετά την επεξεργασία του ενδέχεται να προκαλέσει συρρίκνωση 3-5% στις αρχικές διαστάσεις του χαλιού. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της συλλογής Plumeria είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Φέρουν την υπογραφή της εταιρείας Βιοκαρπέτ για άριστη ποιότητα και αξιοπιστία.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 80 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Βαμβάκι - Βισκόζη - Polyester |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
75×10 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα