
Παπλωματοθήκη Υπέρδιπλη (220x240) Dimcol Forest 313 Petrol
220×240 εκ, βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη μονή σε πετρόλ χρώμα, με τυρκουάζ-λευκές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο της εταιρείας Dimcol.Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 70% βαμβάκι 30% polyester144 κλωστών, που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία polybag.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Κούμπωμα | Με φερμουάρ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

220×240 εκ, βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, λουλούδια

Πουά
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, λινό, λουλούδια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα