
Σεντόνι Μονό Επίπεδο + Μαξιλαροθήκη (Σετ) Dimcol 187 Spaceship Grey
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη μονή σε γκρι χρώμα, με κίτρινες-μαύρες λεπτομέρειες και διαστημικό σχέδιο της εταιρίας Dimcol.Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία polybag.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

52×40 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα

38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
