
Σεντόνι Λίκνου (80x110) Dimcol Dinosaur 518 Multi Colour
30×18 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ βρεφικά σεντόνια για την κούνια του μωρού σας σε εκρού φόντο, με πράσινες-μαύρες-φούξια λεπτομέρειες και σχέδιο δεινόσαυροι της εταιρείας Dimcol. Σύνθεση από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που τα καθιστά απαλά και ανθεκτικά στη χρήση. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος σε εκρού φόντο, με πράσινες-μαύρες-φούξια λεπτομέρειες και σχέδιο δεινόσαυροι. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία κουτί.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Ποικιλία | Για την κούνια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 30 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

30×18 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με κουμπιά, βαμβάκι

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

48×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα