
ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΜΕ ΤΡΟΥΚΣ 140x280cm DAS HOME - CURTAIN 2106
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική κουρτίνα με εκρού φόντο και σχέδιο αεροπλανάκια σε μπλε-κόκκινες αποχρώσεις από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester και έχει τρέσα για να την κρεμάσετε σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μπλε,Κόκκινο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, πολυεστέρας
προς αποστολή σε 5 ημέρες
27×3 εκ
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
140×26 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα