Σας προτείνουμε
Φωτιστικό Δαπέδου LED Zambelis 20184 Black Matt
Ιστορικό τιμών
- 26/5/2026 - 159,59 €
- 11/6/2025 - 159,59 €
Περιγραφή προϊόντος
Φωτιστικό δαπέδου της εταιρείας Zambelis σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε μαύρο ματ χρώμα. Διαθέτει στήριγμα οροφής και συρμάτινες αναρτήσεις για να προσαρμόσετε το ύψος του. Έχει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 22Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 1760Lm. Λειτουργεί με πρίζα και διακόπτη On/Off. Τάση: 220-240Volt. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
Προδιαγραφές
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 82 cm, 82 cm, 82 cm, 82 cm |
| Total weight | 7 kg, 7 kg, 7 kg, 7 kg |
| Κατασκευαστής | Zambelis Lights |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (41x20x80) F-V Natureo White 140853
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Παιδικό Τραπεζάκι + Καρέκλες (Σετ 3τμχ) A-S Alex 205805
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα






















