
Συρταριέρα Οργάνωσης 2 Θέσεων (21x36.5x31.5) Songmics KCS017E01
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θήκη οργάνωσης κατασκευασμένη από διάφανο πλαστικό. Μπορείτε να τη χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι ή σε συρτάρι. Δημιουργήστε τη δική σας σύνθεση για οργάνωση με τις θήκες στις υπόλοιπες διαστάσεις, που μπορούν να στοιβαχτούν η μία πάνω στην άλλη. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως οργανωτής γραφείου ή κουζίνας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα