
19,9 €
Διαστάσεις 4×23×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό ράφι για τον τοίχο σας με μίνιμαλ σχεδιασμό σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_2 και μοριοσανίδα. Περιλαμβάνεται η βάση τοποθέτησης και οι βίδες. Τοποθετήστε τo σε έναν κενό τοίχο για να δημιουργήσετε μια μοντέρνα σύνθεση.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υψος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.87 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Ξύλο





9×25×25 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο



Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Σκανδιναβικό






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα