
Κάλυμμα μαξιλαριού ζακάρ INDO
Βαμβάκι
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη Oxford σε λευκό χρώμα. Το περιθώριο της μαξιλαροθήκης έχει παλαιωμένο εφέ και διαθέτει φερμουάρ. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι. Ανανεώστε την κρεβατοκάμαρα, το σαλόνι, το γραφείο, και όποιον άλλο χώρο επιθυμείτε, εύκολα και γρήγορα. Προϊόν με ετικέτα OEKO-TEX.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.18 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι

Τετράγωνος, με φερμουάρ, μονόχρομος

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Με φερμουάρ, βαμβάκι

40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν


Μετάξι

50×70 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Με φερμουάρ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα