
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (46x58) A-S Cactus 205821
46×4 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε καφέ φόντο, λευκές αποχρώσεις και σχέδιο ζωάκι. Κατασκευασμένο εξωτερικά από polyester και εσωτερικά από πολυεστερική βάτα βάρους 300 gsm (η γέμιση δεν αφαιρείται). Ιδανικό για να διακοσμήσει το βρεφικό-παιδικό δωμάτιο.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Width | 30 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

46×4 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα


40×40 εκ
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, μικροΐνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ
Σε απόθεμα
41×3 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
60×40 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
25×4 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα