
Μονόχρωμη μαξιλαροθή από οργανικό βαμβάκι, Scénario
Βαμβάκι
Διαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη Oxford στο χρώμα της ώχρας με παλαιωμένο εφέ στο περιθώριο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι. Ανανεώστε την κρεβατοκάμαρα σας εύκολα και γρήγορα. Προϊόν με ετικέτα OEKO-TEX. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.16 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι

17×25 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×25 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


30×30 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με φερμουάρ, βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

18×1 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα