
44,99 €
Παιδική Πολυθρόνα (45x45x45) S-F Jules Beige C0D352001
Ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική πολυθρόνα σε εκρού χρώμα που θα ταιριάξει στο παιδικό-βρεφικό δωμάτιο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από κόντρα πλακέ ξύλο και το ύφασμα είναι από polyester (το ύφασμα δεν αφαιρείται). Έχει μέγιστο βάρος αντοχής 50 κιλά. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. *Το προϊόν χρειάζεται συναρμολόγηση.*
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα, Ξύλο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 4.8 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
42×48×45 εκ, παιδικές πολυθρόνες, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα