
Πασχαλινό Τραπεζομάντηλο (145x145) Saint Clair Easter 08
37×29 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Tραπεζομάντηλο από την εταιρεία Saint Clair, σε πράσινο χρώμα με εκρού λεπτομέρειες και διακριτικό φλοράλ σχέδιο. Το ύφασμα είναι 100% polyester που το καθιστά ιδανικό για καθημερινή χρήση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για μια ολοκληρωμένη πασχαλινή διακόσμηση.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Saint Clair |

37×29 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



37×29 εκ
Σε απόθεμα



36×28 εκ
Σε απόθεμα
45×140 εκ, διάμετρος
προς αποστολή σε 5 ημέρες






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα










Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα