
Βαμβακερό σεντόνι, Miss China
Βαμβάκι
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Bρεφικά σεντόνια σετ για το λίκνο ή την καλαθούνα του μωρού σας από την εταιρία Baby Oliver. To πανωσέντονο έχει φούξια χρώμα και μοντέρνο σχέδιο. Το κατωσέντονο είναι μονόχρωμο σε φούξια χρώμα. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι 144 κλωστών με πιστοποίηση Oekotex που εγγυάται ότι τα υφάσματα δεν έχουν επιβλαβείς ουσίες. Σε συσκευασία κουτί.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Φούξια |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Baby Oliver |

Βαμβάκι



Βαμβάκι



38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
180×290 εκ, ελαστικό, βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα