
Καρέ (85x85) Silk Fashion Nelly Bordeaux
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο από την εταιρεία Silk Fashion μονόχρωμο σε μωβ χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο. Το ύφασμά του είναι 50% βαμβάκι και 50% polyester που το καθιστά ελαστικό, να έχει αντοχή στη φθορά και να μην τσαλακώνεται εύκολα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για μια ολοκληρωμένη διακόσμηση.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μωβ |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
160×200 εκ
Σε απόθεμα


Σατέν, βαμβάκι, βαμβακερό σατέν



Βαμβάκι

Σατέν, βαμβάκι, βαμβακερό σατέν


Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

120×200 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

160×200 εκ, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα