
ΧΑΛΙ BUBBLES 960 - 160X230 NewPlan
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 70×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλάκι για το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο σε λευκό χρώμα με γαλάζιες-γκρι-λαχανί λεπτομέρειες και ριγέ σχέδιο από την εταιρεία Nef-Nef. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι βάρους 1300gsm που το καθιστά απαλό, ανθεκτικό και ιδανικό για όλο τον χρόνο.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Width | 70 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Πολύχρωμο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για κορίτσια
Παράδοση δωρεάν


80×10 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ
Σε απόθεμα
Για αγόρια



133×20 εκ
Σε απόθεμα
125×20 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
100×10 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα

200×20 εκ
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα


200×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
125×20 εκ, για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα