Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Das Home Daily 0670 600gsm
Διαστάσεις 35×27 εκ
22,45 €
Ιστορικό τιμών
- 20/5/2026 - 22,45 €
- 3/12/2025 - 22,45 €
- 4/7/2025 - 31,43 €
- 11/6/2025 - 44,9 €
Περιγραφή προϊόντος
Σετ πετσέτες σε μπλε χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο από την εταιρία Das Home. Κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι ζακάρ ύφανση, βάρους 600gsm που τις καθιστά απορροφητικές και ανθεκτικές. Τα χρώματα που χρησιμοποιούνται είναι ανεξίτηλα και υποαλλεργικά. Διαθέτουν κρόσσια στο τελείωμα. Ιδανική λύση για ένα ολοκληρωμένο σετ για το μπάνιο σας.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Das Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
33,99 €
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506W01V1
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
125,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη - Φως & Κοσμηματοθήκη (90x40x145) Vasagle RDT123WB01
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
213,99 €
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
8,3 €
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωποι (6.5x4x15.5) Estheti 752-27109
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
164,44 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
4,99 €
Διακοσμητική Κολοκύθα (Φ10.5x10) A-S Autumn 211736
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
10,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Collectionneur 195137
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
69,99 €
Κονσόλα Εισόδου (120x30x80) Vasagle LNT089B01
Σε απόθεμα
16,99 €






























