
26,99 €
Μπουκαλοθήκη 5 Θέσεων (13.5x12.5x53) Z-L 13565
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκαλοθήκη 8 θέσεων για να αποθηκεύσετε τα μπουκάλια των κρασιών ή των ποτών σας. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο bamboo σε μπεζ απόχρωση. Ιδανική για να κρατήσετε οργανωμένη την κάβα σας στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή την κουζίνα.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 2.22 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα