
Ξύλο Κοπής (30x43) Espiel HOL1364
45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλο κοπής κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει αφαιρούμενη βάση ώστε να πέφτουν τα ψίχουλα και να μην λερώνουν το πάγκο της κουζίνας. Ιδανικό εργαλείο για να τεμαχίζετε τις τροφές χωρίς να αφήνετε χαρακιές στη κουζίνα σας. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το μπαμπού είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια των μαχαιριών και στο νερό. Για να διατηρήσετε την ποιότητα της σανίδας σας, καλό είναι να την αλείψετε με λίγο φυτικό λάδι.
| Υλικό | Ξύλο, Μπαμπού |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.75 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα