
Μαχαίρι Μπριζόλας (23εκ.) F-V Forged Steak 146600
Για μπριζόλα, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαίρι φιλεταρίσματος από ανοξείδωτο ατσάλι. Διαθέτει εργονομική λαβή σε ασημί χρώμα για ακρίβεια στο κόψιμο. Διαθέτει λάμα 16εκ.
| Υλικό | Ατσάλι, Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.11 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για μπριζόλα, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα




Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα

Για φιλετάρισμα, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα








Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα