
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή φόρμα ζαχαροπλαστικής για κέικ με αποσπώμενο πάτο. Κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό με αντικολλητική επίστρωση σε μαύρο και ασημί χρώμα. Ο μεντεσέ και ο αφαιρούμενος πάτος εγγυώνται ένα εύκολο και γρήγορο ξεφορμάρισμα του κέικ σας και μια άψογη παρουσίαση. Ιδανικό για παντεσπάνια, σαρλότ και cheese cakes. Χωρητικότητα 2.6lt.
| Τύπος | Για κέικ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 44 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα