
39,99 €
Σετ Εκμάθησης Κρουστών & Ρυθμού Hape
Εκπαιδευτικό, ξύλο, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούκλα ραπτικής DIY από την εταιρία Avenir. Περιλαμβάνει ότι χρειάζεστε (υφάσματα, κλωστές και βελόνα) για να δημιουργήσετε εύκολα και γρήγορα μαζί με το μικρό σας έναν υπέροχο και μαλακό βραδύποδα. Η βελόνα είναι μαλακή κατάλληλη για μικρά παιδιά. Ιδανικό παιχνίδι που θα λατρέψει το μικρό σας. Διαστάσεις λούτρινου: 24εκ.Μx17εκ.Π.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Avenir |

Εκπαιδευτικό, ξύλο, πλαστικό

Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα