
Απλίκα Τοίχου Homelighting 77-8798 Nickel/Brown
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε ασημί απόχρωση με υφασμάτινο γκρι καπέλο. Μπορείτε να ρυθμίσετε το ύψος και το σχήμα της με τα 2 στηρίγματα οροφής που διαθέτει. Η βάση τοποθέτησης είναι ασημί μεταλλική. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Γκρι |
| Material | Μεταλλικό,Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED, με διακόπτη
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα