
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (42x42) Whitegg D0125-6
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 20×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε ιβουάρ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι από 100% polyester. Τοποθετήστε τη στο σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρα για να διακοσμήσετε μοναδικά τον χώρο σας.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×2 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×2 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαμβάκι

50×50 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
60×40 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, ορθογώνιος, βαμβάκι

25×12 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×60 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Τετράγωνος, βαμβάκι, ρίγες


45×2 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα