
Βρεφικό Θερμός Φαγητού 500ml Saro Leaves Dusty Pink 52242
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλια φαγητού σε ροζ χρώμα και σχέδιο ζωάκι από την εταιρία Trixie. Κατασκευασμένα από 100% σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα που τα καθιστά κατάλληλα για τα παιδιά. Στο εσωτερικό τους διαθέτουν ένα σημείο με ενσωματομένο ανοξείδωτο χάλυβα για να προσφέρει στυβαρότητα και να διατηρούνται τα κουτάλια ίσια. Είναι ανθεκτικά και ιδανικά για να συνηθίσει το μικρό σας να τρώει μόνο του.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Trixie |

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΑπό σιλικόνη
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα







Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Γυαλί, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σουπλά

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί, από σιλικόνη


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα