
Φωτιστικό Απλίκα LED Τοίχου 12W 960Lm 6500K E24F
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ με κινούμενους βραχίονες. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε μπρονζέ απόχρωση. Φέρει υφασμάτινο καπέλο σε λευκό χρώμα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα