
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Whitegg BA108 Εκρού,Μπεζ ΧΩΡΙΣ ΛΑΣΤΙΧΟ 245x260
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερτόριο από την εταιρεία Down Town σε λιλά απόχρωση. Το ύφασμα του είναι από 100% βαμβάκι. Ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Λιλά |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Down Town |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, λουλούδια




Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Μονό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβακερό σατέν, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα