
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Down Town New Rosa 600gsm Γκρι
Βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα χεριών από την εταιρεία Down Town σε μαύρο χρώμα, με ζακάρ φάσα στο τελείωμα. Η σύνθεση του υφάσματος από 70% Bamboo-30% βαμβάκι βάρους 600γραμ./τ.μ. την καθιστά πολύ απορροφητική και απαλή.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι, Ύφασμα απο μπαμπού |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 70% Bamboo 30% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Down Town |

Βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι, σετ

30×50 εκ, τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×100 εκ, τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

35×27 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×20 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα