
Παιδικό καροτσάκι με κούκλα - doll stroller 339
Για κορίτσια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εκπαιδευτικό παιχνίδι από την εταιρία Bs Toys. Κατασκευασμένο από ξύλο και χαρτόνι, είναι κατάλληλο για ηλικίες 3+ ετών. Φτιάξτε το δικό σας τερατάκι με την βοήθεια των χαρακτηριστικών που θα βρείτε. Μπορείτε να συμβουλευτείτε και τις κάρτες. Υπάρχουν 36 συνδυασμοί για να φτιάξετε.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Bs Toys |

Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα


Για αγόρια
Σε απόθεμα

Εκπαιδευτικό, ξύλο, πλαστικό

Ξύλο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα




Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν






Για αγόρια, αυτοκινιτάκια, πλαστικό
Παράδοση δωρεάν


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια

Για κορίτσια, κούκλες, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα