
35 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φουσκωτό ζωάκι σε λευκό-μαύρο χρώμα και σχέδιο αγελαδίτσα από την εταιρία Bs Toys. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας πλαστικό χωρίς BPA, κατάλληλο για ηλικίες 2+ ετών. Ιδανικό για εντός και εκτός σπιτιού και για αμέτρητες ώρες διασκέδασης και χαράς! Έρχεται σε κουτί δώρου. Μέγιστο βάρος αντοχής: 50kg.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Bs Toys |




Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα