
Χαλί (190x290) Guy Laroche Form Carbon
190×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δερμάτινο χαλί 4 εποχών από την εταιρεία Nima με κρόσια. Είναι κατασκευασμένο από 90% δέρμα-10% βαμβάκι σε πολύχρωμες αποχρώσεις. Είναι ιδανικό για τοποθέτηση όλο τον χρόνο, καθώς προστατεύει το δάπεδο και διακοσμεί το χώρο.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 120 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Δέρμα - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nima |

190×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


120×170 εκ, μοντέρνο, ρέτρο


Τετράγωνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, υφαντό στο χέρι

Μοντέρνο




160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

100×20 εκ, ⌀ 100 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα


130×20 εκ
Σε απόθεμα

10×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα