
Παιδική Πολυθρόνα (49x35.2x44) A-S Taupe 126918B
76×52×39 εκ, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×48×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική πολυθρόνα που θα ταιριάξει μοναδικά στο παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένη από γουνάκι 100% polyester με απαλή υφή και σχέδιο με καμηλοπάρδαλη. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Αντοχή βάρους έως και 22 κιλά.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υψος: | 42 εκ |
| Ποικιλία | Παιδικές πολυθρόνες |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 48 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 1.65 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

76×52×39 εκ, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμα
66×47×47 εκ, με υποπόδιο, χαλάρωσης

Ύφασμα


Παιδικές πολυθρόνες, παιδικοί καναπέδες
Σε απόθεμα
65×60×52 εκ, παιδικές πολυθρόνες, ύφασμα
Σε απόθεμα
Παιδικές πολυθρόνες, παιδικοί καναπέδες, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια


6×50×47 εκ, παιδικές πολυθρόνες, πτυσσόμενος
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο


46×140×70 εκ, μοντέρνο, πτυσσόμενη

Παιδικές πολυθρόνες, παιδικοί καναπέδες
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα