
Vintage Κρεμαστό Φωτιστικό Ράγα LUCANA Τριφωτο 3 x E27 IP20 Mεταλλικό Μαύρο - Μ50 x Π25 x Υ75cm
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πολύφωτο κρεμαστό φωτιστικό με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε φυσικό χρώμα και τα καλώδια είναι μαύρα. Το μήκος καλωδίου είναι 50εκ. και μπορεί να ρυθμιστεί στο επιθυμητό ύψος, κατασκευασμένα από μαύρο PVC. Τύπος ντουί: 5xE27 και θέσεις για 5 λαμπτήρες έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 61 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.38 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

LED
Σε απόθεμα
Στρογγυλή

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί


Μέταλο, κρύσταλλο, με αμπαζούρ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα