
Voile κουρτίνες με ροδέλες 2 τεμάχια Λευκό
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 41×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ δύο κουρτίνες χαμηλής σκίασης ιδανικές για τοποθέτηση σε παράθυρο κουζίνας, το χολ, κλπ. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε λευκή απόχρωση και διακριτικό tropical σχέδιο. Στο επάνω μέρος διαθέτει τούνελ που περνάει κατευθείαν στη ράβδο κρεμάσματος. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος των κουρτινών με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Τοποθέτηση | Κουζίνας |
|---|---|
| Width | 41 cm, 41 cm, 41 cm, 41 cm |
| Depth | 26 cm, 26 cm, 26 cm, 26 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.14 kg, 0.14 kg, 0.14 kg, 0.14 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, δωματίου

Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, δωματίου

41×27 εκ
Σε απόθεμα

26×1 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

26×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, δωματίου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Voile

Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Voile
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα