
Κουβέρτα Cheval Perla 220x240
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 27×9 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις για το λίκνο ή την αγκαλιά σε μπεζ απόχρωση. Έχει μεταλιζέ λεπτομέρειες σε χρυσό χρώμα. Η σύνθεση της είναι 100% polyester με απαλή υφή.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 9 εκ |
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 27 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ρίγες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα

Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα

27×33 εκ, fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
16×16 εκ, fleece
Σε απόθεμα
42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα

150×200 εκ, μάλλινο, μονόχρομος
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα