
Πάπλωμα Υπέρδιπλο (220x240) Whitegg Παπ95
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο πάπλωμα από την εταιρεία της Whitegg σε εκρού-μπεζ αποχρώσεις και ριγέ σχέδιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβακερό ύφασμα, ενώ η γέμιση είναι πολυεστερική βάτα. Ιδανικό σκέπασμα για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 65 cm |
|---|---|
| Depth | 50 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Εκρού |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Χειμωνιάτικο, πούπουλα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πούπουλα



220×240 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Υποαλλεργικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Σε απόθεμα
Καλοκαιρινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα